Manekinia m e gjat n bot, 203 cm e gjat dhe 93 kg e rnd

Shko posht

Super Manekinia m e gjat n bot, 203 cm e gjat dhe 93 kg e rnd

Mesazh nga Rreze prej Sat Feb 19, 2011 9:51 am


Manekinia nga kalifornia, Amazon Eve, e gjat 203.2 centimetra, me pesh 93 kilogram dhe me numrin e kpucve 45 sht manekinia m e gjat n bot.
Tashti ajo ka marr ofert nga revista pr meshkuj Playboy t fotografohet lakuriq pr nj mim goxha t lart.
Gjithsesi m gzon fakti se Hugh Hefner m ka przgjedhur pr modele q do t prezantohet n faqet e Playboy. M duhet paks t zvogloj masn e muskujve pr tu dukur m femrore, por Hefner sht i vetmi pr t cilin do t pozoja lakuriq, pasi q vetm ai kt e bn me stil, tha Amazon.
Ajo para ca kohsh ishte e pranishme n nj party pr qllime humanitare q e kishte organizuar Hefner, ku edhe u morn vesh lidhur me bashkpunimin. sht interesante se n at party Amazon Eve ishte personi m i gjat, jo vetm n krahasim me femrat, por edhe me t gjith meshkujt.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi