Komunikimi, ēelėsi i lumturisė

Shko poshtė

Super Komunikimi, ēelėsi i lumturisė

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 19, 2011 10:01 am

Shpreh dėshirėn tėnde: “Kam dėshirė pėr ty”. “Tė dėshiroj shumė”.
Janė fjalė qė meshkujt nuk i dėgjojnė shpesh dhe u bėjnė mirė. Njė
mashkull e di se nuk ėshtė mė tėrheqėsi, mė inteligjenti, mė i pasuri,
por nėse di qė ėshtė i dėshiruar, jeta i duket e bukur. Fjalė si kėto e
bėjnė tė ndihet i sigurt dhe i lumtur. Shpesh burrat kanė frikė se po i
kėrkojnė shumė partneres sė tyre nga pikėpamja intime. Janė pra, shumė
tė ndjeshėm ndaj kėnaqėsisė sė provuar nga partnerja e tyre, nė fakt
ėshtė shenja qė dhe asaj i pėlqen ! Duket si e pavlerė, po kur, pėr
shekuj e shekuj, gratė janė mėsuar tė mos shfaqin dhe tė mos provojnė
kėnaqėsi fizike, ėshtė e rėndėsishme tė mėsosh tė flasėsh.
Kėnaqėsia mė madhe pėr njė mashkull ėshtė tė dėgjojė nga partnerja e
tij fjalėt: “Mė bėn tė lumtur”. Ėshtė mirė tė dish se mund t’i dhurosh
lumturi njė njeriu tjetėr, ėshtė si tė zotėrosh njė fuqi tė pamasė. Njė
burrė ndihet i fortė dhe ėshtė mė mirė me veten e tij.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi