Ndjenja pr stil dhe mod

Shko posht

Super Ndjenja pr stil dhe mod

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 19, 2011 10:02 am

Me kalimin e kohs kt ndjenj e zhvillojm duke shtuar finesa, q kan
rolin pr t treguar personalitetin ton, mirpo puna m e madhe sht e
kryer qysh n lindje. Pr t gjith ata t cilt nuk kan pasur fatin
q n trashgimin gjenetike t ken t shkruar ndjenjn pr stil dhe
mod, duhet t sforcohen pak m tepr, q t msojn m shum pr modn
dhe stilin. Nse i prmbaheni ktij rregulli t art, mund t msoni pr
principet themelore t veshjes s mir, mirpo edhe t sjelljes, sepse
stilin e prbjn t dyja kto s bashku, e pr m tutje do t kujdeset
natyra. Stilin t gjith e kemi t lindur vetm se duhet ta gjejm n
vete.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi