Njeriu m i mendur n Britani? Tatuazh kafke n fytyr!

Shko posht

Super Njeriu m i mendur n Britani? Tatuazh kafke n fytyr!

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 19, 2011 10:04 am


Kjo q shikoni sht ajo q quhet kafk e mpir. Nj fans tatuazhesh
ka tronditur t njohurit e tij - me marrjen e nj kafke duke e
nnshkruar at n fytyrn e tij. I papuni me pseudonimin "Qeni i
mendur, Deon, 27 vje, tregoi 37 tatuazhet e tij n shfaqjen e Jeremy.
Edhe e dashura e tij, Catherine, 31 vje, gjithashtu u shfaq n
programin ITV1 me titull "Si mundi t shkatrroj i dashuri im fytyrn e
tij?", gjat t cilit ajo u ankua pr vendimin e tij.
Ajo e kishte supozuar se Deon ishte duke br shaka kur ai njoftoi se synon t bj tatuazh fytyrn.
Ajo i n shfaqjen e Jeremy javn e kaluar, se:" Un jam duke shkuar jasht q t bj nj tatuazh kafk n fytyrn time".
Ajo shtoi: "Kam menduar se ai ishte duke br shaka, ai shkoi dhe u kthye me at q mbulon fytyrn e tij."
Deon, nga VValsall, i cili bri tatuazhin e tij t par n dat 17 -
shton: "Mua nuk m intereson se si dukem. Un jam ky q jam, nse
njerzit nuk m plqejn mua pr at q un jam, ata mund t bjn `t
duan".
Deon tha se ai nuk kishte prfunduar me "veprn e tij t artit"- duke
thn se ai kishte planifikuar q t kishte tatuazhe edhe m shum n
qafn e tij.
Ai dhe Catherine jan zemruar pr kt fakt dhe duket se kjo gj e ka dmtuar shum marrdhnien e tyre.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi