Britaniku: Jeta ime n shrbim t dhelprs

Shko posht

Super Britaniku: Jeta ime n shrbim t dhelprs

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 19, 2011 10:05 amNj
58-vjear britanik fitoi sot faqet e para t gazetave roz t vendit t
tij, pasi zbuloi se mban n banesn e tij nj dhelpr shtpiake.
I quajtur Steve Snooks, ai dhe bashkshortja e tij adoptuan klyshin e dhelprs, t braktisur nga prindrit e tij.

Duke qen se ai kishte nj dhom t boshatisur n shtpin e tij n
Eseks, Steve vendosi q t vendoste atje dhelprn, e cila brenda pak
kohe msoi t bashkjetonte me mirbrsit e saj.

Prve shtitjeve q e argtojn pa mas kafshn, ajo po jeton nj
jet ndrrash, ndrsa kalon pjesn m t madhe t dits e shtrir n nj
divan, duke ngrn pula t pjekura, t gatuara me mjalt.

Ajo ka gjithka q ka nevoj pr nj jet t lumtur. Ne kujdesemi q
ti ofrojm nj diet t pasur me vitamina, ndrsa e kontrollojm
vazhdimisht tek veterineri pr gjendjen e saj shndetsore, deklaroi
Steve.

E msuar me njerzit, dhelpra sht msuar t bashkjetoj edhe me
kafsht e tjera shtpiake, ndrsa zoti Snooks ka nj koleksion
fotografik t saj duke luajtur me qen dhe mace.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi