Twitter dėshiron tė dijė arsyen e moskalimit nė New Twitter

Shko poshtė

Super Twitter dėshiron tė dijė arsyen e moskalimit nė New Twitter

Mesazh nga Ditta prej Sat Feb 19, 2011 10:11 am

Pėr ju tė cilėt ende e pėrdorni versionin e vjetėr tė rrjetit
Twitter, ju mbase jeni informuar qė ndėrmarrja ka filluar qė rregullisht
tė pėrkrahė pėrdoruesit qė tė kalojnė nė versionin e ri, i cili ishte
zbuluar vjeshtėn qė shkoi.
Nė maje tė faqes Twitter.com, pėrdoruesit shohin paralajmėrimin “Ju
jeni duke pėrdorur njė version tė vjetėr tė Twitter-it. Nuk do tė jetė
pėrreth edhe shumė,” me njė pullė “Kaloni nė Twitter-in e ri.” Dhe
Twitter ėshtė duke pyetur pėrdoruesit tė cilėt nuk duan qė tė kalojnė nė
versionin e ri.

Duke pėrdorur SurveyMonkey, Twitter sė pari i pyet pėrdoruesit se pse
ata nuk kanė kaluar nė versionin e ri. Pastaj Twitter u paraqet
pėrdoruesve njė listė tė pėrdoruesve tė afėrt me pėrdoruesin e pyetur,
duke i pėrkrahur me respekt nė versionin e ri dhe i pyet pėrdoruesit se
sa ata pajtohen apo nuk pajtohen me deklaratat.

Si duket, shumė pėrdorues janė duke marrė pjesė nė anketė. Twitter
ėshtė gati afėr cakut ku do tė shkėputet nga versioni i vjetėr, edhe pse
nuk ėshtė e sigurt se kur do tė ndodhė kjo. Faqja tani pėsoi njė rėnie
qė do tė mund tė jetė si rezultat i migrimit

Ndėrmarrja, e cila ka pėrdorur anketa nė tė kaluarėn, dėshiron qė tė
fillojė tė pyes pėrdoruesit tė cilėt kanė ēėshtje me ndėrfaqen e re se
sa fuqishėm ata ndjehen me kėto ēėshtje. Posa Twitter bėn migrimin e
plotė nė versionin e ri, do tė jetė interesante tė shihet se cilat
ndryshime do tė bėjė ky shėrbim (rrjeti Twitter) nė #New Twitter

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi