Krokodili rrėzon aeroplanin ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Krokodili rrėzon aeroplanin ?

Mesazh nga ditush prej Sat Feb 19, 2011 11:50 amNjė aeroplan i vogėl ėshtė rrėzuar nė njė shtėpi, duke lėnė tė vdekur njė pilot holandez dhe 18 udhėtarė tjerė, teksa po fluturonte nga kryeqyteti i Kongos, Kishasa pėr nė aeroportin rajonal tė Bandudusė, raportojnė mediet ndėrkombėtare.
Ngjarja fatkeqe ndodhi kur njė krokodil, qė ishte kontrabanduar nė fluturake, nė njė cantė sportive, doli nga ajo dhe shkaktoi panik.
I shpėtuari i vetėm nga kjo tragjedi tha se piloti ėshtė munduar ta mbajė aeroplanin nėn kontroll por nuk ka mundur.
Krokodili raportohet tė ketė shpėtuar por ėshtė mbytur mė pas me satėr..
Fluturakja ėshtė rrėzuar vetėm disa qindra metra para se tė mbėrrijė nė destinacion.
Askush nga anėtarėt e familjes ku ra avioni nuk ėshtė lėnduar, pasi nė ato momente ata nuk ndodheshin nė shtėpi.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Krokodili rrėzon aeroplanin ?

Mesazh nga Lordi prej Sat Feb 19, 2011 12:05 pm

qka ska, ama qikjo edhe mu pom doket qudi, pse piloti nuk eka mbyll deren dhe te kontrolloj airoplanin hmm fatkeqesisht pasen psu shum prej keti korkodilli

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Krokodili rrėzon aeroplanin ?

Mesazh nga ditush prej Sat Feb 19, 2011 12:18 pm

Poo pilotot i ka shkuu ajroplanii me ni ane dhe ska mundd ta ndalojj edhe mue shum qudi em erdh kur e pash ehh po shyqyr kan pshtuu antaret e familjess nuk ka qen askush ne shtepii .

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Krokodili rrėzon aeroplanin ?

Mesazh nga Lordi prej Sat Feb 19, 2011 3:05 pm

Ardiitushee shkruajti:Poo pilotot i ka shkuu ajroplanii me ni ane dhe ska mundd ta ndalojj edhe mue shum qudi em erdh kur e pash ehh po shyqyr kan pshtuu antaret e familjess nuk ka qen askush ne shtepii .

po ardiitushee ska lidhje pasaxheret me pilot ata ekan vendin e bllokuar me der te bllokuar perveq asistenteve nuk mund te hyn askush tjeter aty kjo pom qudit pse aj mu tmerue e me ba ket aksident

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 30
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Krokodili rrėzon aeroplanin ?

Mesazh nga ditush prej Wed Feb 23, 2011 1:37 pm

Po qka me Lordd ska mujt me ndal ajroplaninn edhe ka ra krokodilii anii qe jan pasaxherett kur don me ndosh naj gjess ndodh kto vin prej zotit .

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Krokodili rrėzon aeroplanin ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi