Mjekt i kishin harruar grshrt n stomakun e nj gruaje

Shko posht

Super Mjekt i kishin harruar grshrt n stomakun e nj gruaje

Mesazh nga D3M1 prej Sat Feb 19, 2011 11:58 amGruaja doli nga spitali dhe kirurgt i kishin harruar grshrt n stomakun e saj.

Gruaja franceze, e cila n tetor ishte br operacion kishte pasur dhimbje t mdha n bark, kurse mjekt i kishin thn se jan normale dhimbjet duke pasur parasysh operacionin dhe i kishin dhn ilaqe kundr dhimbjeve. Por as pas pes muajsh dhimbjet nuk i kishin pushuar.
Gruaja e paknaqur kishte dyshuar se kirurgt i kishin harruar grshrt pr shkak t t cilave ajo vuante. Zonja rreth t tridhjetave e quajtur Ana, preku nj gj t metalt n barkun e saj.

Ajo m pas shkoi n klinikn n Lion, dhe pr shkak t dhimbjeve t padurueshme u shtri n spital.

Kur u fut n ultraz u pa se ajo kishte grshrt 10 centimetra t gjat, tha burri i An pr stacion televiziv francez TF1.

Ajo do t padis mjekt.


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi