Emigranti shqiptar humb jetn n Greqi ?

Shko posht

Super Emigranti shqiptar humb jetn n Greqi ?

Mesazh nga ditush prej Sat Feb 19, 2011 12:19 pmMesini Kallamat, 17 Shkurt 2011 Nj emigrant shqiptar gjeti vdekjen pr shkak t nj aksidenti rrugor n Greqi, ku dy persona t tjer mbetn t plagosur por pa psuar fund tragjik. Korrespondenti i agjencis NOA raporton se ngjarja ka ndodhur n mngjes n zonn Asprohoma t Mesinis.

Viktima sht nj 33 vjear shqiptar, prej vitesh emigrant n Greqi, i cili punonte si puntor ndrtimi. Policia nuk e publikoi identitetin e viktims.

Ngjarja ndodhi kur i riu shqiptar po udhtonte me vetur ne tij n Mesini dhe n nj ast humb kontrollin e mjetit dhe del n kahun e kundrt t rrugs.

Pr pasoj makina e tij u prplas me nj tjetr q vinte drejt tij. N kt makin gjendeshin shoferi 31 vjear dhe nj 27 vjeare, q t dy grek.

Emigranti shqiptar gjeti vdekjen e menjhershme, kurse dy personat q gjendeshin n makinn tjetr, n gjendje t rnd pr shkak t plagve q morn, u drguan n spitalin e Kallamats, pr ndihm mjeksore.

Policia tha se po heton shkaqet q uan n aksidentin fatal q i mori jetn t riut shqiptar.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi