Numri qė thyen ligjet e fizikės (Video)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Numri qė thyen ligjet e fizikės (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Sat Feb 19, 2011 2:04 pmYouTube ėshtė mbushur plotė njerėz kreativ dhe me imagjinate tė cilėt pėr ēdo ditė na befasojnė, shokojnė dhe shqetėsojnė me idetė e tyre. Njėra prej kėtyre ideve ėshtė edhe numri me rezultatet e pabesueshme tė cilėn mund ta provojė secili, por nė pėrgjegjėsinė e vet.

Pėr kėtė numėr jo aq tė thjeshtė ju nevojitet njė gotė, ujė i distiluar, njė karton dhe njė peshqir. Nėse ndiqen mirė udhėzimet, rezultatet mund tė jenė mbresėlėnėse.

Por duhet tė jeni tė duruar pėr t’ia arritur qėllimit – ky numėr kėrkon shumė stėrvitje dhe durim. Por kur ia arrini qėllimit, do tė ndiheni krenar.

Detajet e kėtij numri dhe udhėzimet se si duhet kryer mund t’i shikoni nė video:


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Numri qė thyen ligjet e fizikės (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Sat Feb 19, 2011 2:08 pm

Interesante

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi