Itali, t shtna me arm mes shqiptarve

Shko posht

Super Itali, t shtna me arm mes shqiptarve

Mesazh nga D3M1 prej Sat Feb 19, 2011 2:38 pmRom, 19 shkurt - Disa shtetas shqiptar n Itali jan prfshir gjat nats n nj shkmbim zjarri n nj klub nate n qytetin e Roms.

Lajmin e bjn t ditur mediet italiane, sipas t cilave tre shqiptar, t pamaskuar dhe t armatosur, kan hyr n lokalin Vox Maris dhe kan hapur zjarr ndaj nj shqiptari tjetr.

Ky i fundit, saktsojn burimet, sht prekur vetm nga nj plumb dhe nuk sht n rrezik pr jetn, ndrsa tre atentatort jan larguar me vrap nga vendi i ngjarjes, transmeton TCH.

Gjat t shtnave kan mbetur t plagosur leht edhe nj 30 vjear rumun, si dhe nj 39 vjear italian. Lokali sht sekuestruar nga policia, e cila po kryen hetime.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi