Karima: Jemi zhveshur pr Berlusconin

Shko posht

Super Karima: Jemi zhveshur pr Berlusconin

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Feb 19, 2011 3:48 pm


Nj vallzuese tinejxhere e njohur me emrin Karima El Mahroug, ka zbuluar se si vajzat npr festat e njohura Bunga Bunga t Silvio Berlusconit ishin t zhveshura pr t trhequr vmendjen e Kryeministrit t Italis.

Prokuroria e akuzon Berlusconin se ka paguar pr t kryer marrdhnie seksuale me atkoh 17 vjearen, Karima El Mahroug. Prostitucioni pr t mitur n Itali sht rreptsisht i ndaluar, ndrsa seanca e par gjyqsore kundr Silvio Berlusconit pr kt shtje do t mbahet m 6 prill.

Gjat festave bunga bunga t gjitha vajzat ishin t zhveshura dhe un e kam pasur prshtypjen se q t gjitha tentonin ta joshnin Berlusconin pr t br seks, theksoi El Mahroug.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi