Lady Gaga: Kam dy shpirtra

Shko posht

Super Lady Gaga: Kam dy shpirtra

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 19, 2011 4:43 pmLady Gaga beson se ajo ka dy shpirtra, nj i saj dhe nj i cili i takon halls s saj Joanne Germanotta.

Pop superylli thot se halla e saj, Joanne Germanotta, e cila tragjikisht vdiq n moshn 19 vjeare para se t lindej Gaga, jeton ende n shpirtin ksaj t fundit dhe e inspiron at pr muzikn dhe artin q krijon.

Un vrtet besoj se kam dy zemra. Mendoj se mbaj dy shpirtra n trupin tim dhe se jam duke e jetuar pjesn tjetr t jets s saj. Ajo vdiq e virgjr, ajo vdiq pa prjetuar gjith kto gjra t cilat tani un jam duke i shijuar n jetn time. Un mendoj se po punoj n imazhin e saj. Ajo nuk ka pasur koh t bj gjra t mira, ka thn Lady Gaga.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi