Aksidentohet Katie Price

Shko posht

Super Aksidentohet Katie Price

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 19, 2011 4:45 pmKatie Price sht prfshir n nj aksident t leht mbrmjen e kaluar, kur ngassi i saj goditi nj billbord, prderisa ata ishin duke u larguar nga teatri i Londrs.

Ngassi i modeles tentoi ti shmangej turms s fansave prderisa ajo ishte duke u larguar nga teatri Phoenix n kryeqytetin e Anglis, ku pa pritmas goditn nj billbord.

BMW ngjyr hiri kishte psuar dmtime t lehta, ndrsa Katie u detyrua t largohej nga vendi i ngjarjes me nj makin tjetr derisa policia erdhi dhe e sekuestroi makinn pr hetime t mtutjeshme.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi