Bieber nuk performon n impiante pa ulse

Shko posht

Super Bieber nuk performon n impiante pa ulse

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 19, 2011 4:45 pmMenaxhmenti i Justin Bieber ka vendosur q t mos lejoj superyllin t performoj npr impiante pa ulse, kjo pr shkak t friks s lndimit seriozisht t shum t rinjve.

Fansat e Justin Bieber ndodh q t humbasin kontrollin gjat koncerteve dhe kjo shkakton probleme t mdha pr ekipin e siguris s tinejxherit.

Ata po ngjiten njri mbi tjetrin duke u kacavjerr dhe duke lnduar rnd njri-tjetrin. Kjo po shkakton probleme t mdha, theksoi kreu i truprojave t Bieber, Kenneth Hamilton.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi