Irina Shayk m e bukur se kurr

Shko posht

Super Irina Shayk m e bukur se kurr

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 19, 2011 4:46 pmE dashura e Cristiano Ronaldos, ashtu si vet superylli i Real Madridit, duket n form jetsore, s paku kshtu sht shfaqur Irina Shayk n Sports Illustrated t mbajtur n Las Vegas.

Ajo shfaqet shum rall me t dashurin e saj, bukuroshin portugez Cristiano Ronaldo, por koh m par kemi publikuar disa pamje q shohin t dy t dashuruarit s bashku n Maldive.

Tani Irina Shayk ka mendur botn e s bukurs me paraqitjen e saj n Las Vegas, pasi fustani i saj i verdh i ngjitur pr trup, flokt prej nj finese t jashtzakonshme dhe buzt perfide vetm sa e kan mrekulluar bukurin e ruses.
_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi