Sekretet e diets s Cameron Diaz

Shko posht

Super Sekretet e diets s Cameron Diaz

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 19, 2011 4:47 pmTrajneri i Cameron Diaz ka zbuluar se aktorja preferon nj diet t luhatshme e cila e sheh at duke ngrn karbohidrate n mengjes dhe proteina e perime n mbrmje.

Sipas trajnerit t aktores 38 vjeare, Teddy Bass, bukuroshja bjonde shikon me kujdes at q ha dhe edhe pse n prgjithsi ajo ka nj plan t baraspeshuar t ushqimit, ajo nuk friksohet q t knaqet me gjrat e saj t preferuara kalorike.

Ajo ka nj diet t luhatshme ku n fillim ju prdorni karbohidrate, ndrsa n mbrmje radha do t jet pr proteinat dhe perimet. Ajo nuk e l anash as ushqimin e shpejt, por kur bhet fjal pr nj hamburger, ather ajo nuk e ha t trin, por e kafshon at disa her, theksoi Bass.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi