Kardashian krkon heqjen e implanteve

Shko posht

Super Kardashian krkon heqjen e implanteve

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 19, 2011 4:47 pmKourtney Kardashian pendohet q ka br operacion plastik n gjinj, por do t pres derisa t rritet djali i saj 14-muajsh t cilin e ushqen me qumsht gjiri, pr ti hequr ato.

31-vjearja ka br operacion plastik kur ishte n kolegj, por ka pranuar se ajo pendohet q e ka br kt, pasi tani mendon se ishte gj e pa nevojshme.

Un i kam br operacion gjinjt e mia, por nse do t mund ta kthej kohn, un do ti largoja menjher.

Un e kam kuptuar se kam gabuar dhe tani po e shqyrtoj mundsin pr ti hequr implantet, ka thn motra e Kim Kardashian.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi