Aniston nxjerr shtpin n shitje

Shko posht

Super Aniston nxjerr shtpin n shitje

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 19, 2011 4:48 pmJennifer Aniston sht duke shpresuar q t festoj ditlindjen e 42-t me 42 milion dollar n konton e saj, pasi q ky sht mimi t cilin ajo ia ka vn shtpis s saj n Beverly Hills.

Shtpia nuk do t futet n listn e shtpive n shitje, por do t shqyrtohen vetm ofertat e blersve potencial serioz. Aniston e bleu kt shtpi n vitin 2006 pr 13.5 milion dollar, ndrsa m pas pr dy vjet e rinovoi at.

Jeta ime sht ndier vrtet e pa rehatshme. Nuk kam mundur q t fle dhe erdhi momenti ku sht dashur ta bj kt. M erdhi n mendje q ta shes shtpin. Un e kuptova se kjo sht e teprt pr mua. Un nuk jam ky njeri, theksoi Aniston.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi