Specialiteti i ushqimeve tė egra nė Zelandėn e Re

Shko poshtė

Super Specialiteti i ushqimeve tė egra nė Zelandėn e Re

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Feb 20, 2011 12:31 amNė festivalin e famshėm tė ushqimeve tė egra i cili po mbahet nė qytezėn Hokitiki nė Zelandėn e Re si gjithmonė mund tė kėnaqeni me specialitetet si qebapė me tė brendshmet e derrit, akullore nga larva tė ndryshme, penis demi nė skarė dhe shumė ushqime tjera tė cilat kėrkojnė njė dozė trimėrie para se t’i provosh.

Por, specialiteti mė bizar qė pritet tė sherbet sivjet ėshtė kokteji me spermė kali.
Njė gotė e kėtij kokteji pritet tė kushtojė rreth 7 euro.

“Kuajt janė testetron i pastėr. Gati nuk kanė kolesterol fare dhe qėllimi ėshtė tė ta pish koktejin me njė gėllėnkė dhe ta ndiesh shijen brenda nė stomak”, thotė pronarja e kalit vrapues nga Christchurchi, Lindsay Kerslake.

Organizatori i festivalit Mike Keenan thotė se nuk do t’i provojė sivjet koktejet. “O Zot jo. Kjo pėrfundimisht nuk ėshtė pėr mua, por habiteni se sa njerėz kanė kėrkuar nga njė gotė kokteji tė tillė”, tha ai.

Ai mė trimi do ta pijė spermėn e kalit tė pastėr, ndėrsa do tė ketė edhe kombinime me liker nga qershia. Procesi i fitimit tė spermės sė kalit thuhet se ėshtė plotėsisht i pastėr dhe i sigurt.
Ky festival promovohet si “pėrvoja mė bizare e kuzhinės” nė Zelandėn e Re ndėrsa ka njė vend edhe nė listėn Rommer tė 300 festivaleve botėrore qė ia vlejnė tė vizitohen.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi