Ministrit australian ia drguan postn e kolegut austriak

Shko posht

Super Ministrit australian ia drguan postn e kolegut austriak

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Feb 20, 2011 12:32 amAustria dhe Australia jan shtete n drejtime gati diametralisht t kundrta t globit dhe nuk kan absolutisht asgj t prbashkt prve emrave t ngjashm q shpesh hutojn politikant.

Koh m par ministri australian i punve t jashtme Kevin Rudd tha se shpesh pranon letrat e kolegut t tij austriak.

Ndodh q marr letra nga posta e Austris njjt si austriakt nga Australia. Pjesa tjetr e bots duket se nuk e bn dallimin, tha Rudd gjat nj vizite n Austri.

N takimin e G20 n Seul vitin e kaluar kukulln e kryeministres australiane e veshn n veshjen tradicionale austriake.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi