Big Brother, largohet Algeni

Shko poshtė

Super Big Brother, largohet Algeni

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 20, 2011 10:14 amAlgeni ėshtė banori i radhės i larguar nga shtėpia e reality shou Big Brother Albania 4, pas dy muaj qėndrimi nė shtėpi.

Algeni hyri nė shtėpi mė 1 janar dhe qėndroi mbi dy muaj e gjysmė brenda shtėpisė duke u rezistuar shumė nominmeve, mirėpo ky i fundit ishte fatal pėr tė, pasi ishte tejet, tejet pasiv nė javėn qė lamė pas.

Tė nominuar pėr t’u larguar nga shtėpia pėr javėn e ardhshme janė Jonela, Ermela, Ogreni dhe tre banorėt tjerė tė nxjerrė nė nominim nga ‘vėllai i madh’, Shkėlqimi, Ergysi dhe Petriti. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother, largohet Algeni

Mesazh nga Rreze prej Sun Feb 20, 2011 6:14 pm

Uu Zooott Qysh jam Gzzuu qe ka dal Algenii

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother, largohet Algeni

Mesazh nga Zyma prej Sun Feb 20, 2011 6:16 pm

ma mir e ka meritu Klodi por edhe ky nasht


_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother, largohet Algeni

Mesazh nga Rreze prej Sun Feb 20, 2011 6:18 pm

ncncnc Klodii ma e mira aattyy ku meriton kky fanatik me nejt atyy a nuk po ja sheh qfar ftyre negative asht

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother, largohet Algeni

Mesazh nga Zyma prej Sun Feb 20, 2011 6:19 pm

Klodi po ma nguc Melen

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother, largohet Algeni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi