Video:Lindi vic me 2 koka 4 sy dhe 3 vesh

Shko posht

Super Video:Lindi vic me 2 koka 4 sy dhe 3 vesh

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 20, 2011 10:52 amNje vic i shendoheshe lindi ne nje fshat ne Abedad i cili ka lindur me dy koka, 4sy dhe 3 veshe .

Un jam duke u prpjekur pr t vn n jet, t ushqyerit me qumsht nga nna n do tre or, tha pronari per median.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Video:Lindi vic me 2 koka 4 sy dhe 3 vesh

Mesazh nga ditush prej Tue Feb 22, 2011 1:44 pm

ncncnncnc shka snin njerii mu qudittt po edhe thmi ka qe kann lindd te ngjiteenn e kamm paa vettt .

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi