Aksident tragjik n Dibr

Shko posht

Super Aksident tragjik n Dibr

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Feb 20, 2011 1:09 pmNj aksident tragjik ka ndodhur paraditen e sotme n Dibr, n vendin e quajtur Ura e Gzhdarit.

Nga aksidenti gjetn vdekjen dy persona dhe nj tjetr sht plagosur.

Viktimat e aksidentit jan Lavdosh Pauku (20 vje) dhe Kastriot Gjoni (19 vje).

Makina tip Benz ka rn nga ura n nj prrua nga nj lartsi rreth 30 metra.

Drejtuesi i automjetit, Eriglen Gjoni, ka mbetur i plagosur.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi