Nqytetin tem s shpejti n treg

Shko posht

Super Nqytetin tem s shpejti n treg

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 20, 2011 11:09 pmVideoklipi i kngs Nqytetin tem, nj bashkpunim mes Dj Flow, Lumbi B, Singullar dhe Iliros pritet q t lansohet brenda pak ditsh npr televizionet kosovare.

Traileri i publikuar n internet nga kompania PinkMoonCreative, shfaq nj videoklip tejet artistik, i cili flet pr jetn e zakonshme t disa t rinjve n Prishtin.

Ky bashkpunim pritet t jet nj prej hiteve t ardhshme, prderisa shnon rikthimin n sken pr Lumbi B, i cili sht antar i Kaos dhe si dihet Kaos s fundmi jan larguar nga Baba Records, q ka ndikuar dhe n mungesn e reprve Lumi B dhe Vig Popps. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi