Leonora e knaqur me klipin e ri

Shko posht

Super Leonora e knaqur me klipin e ri

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 21, 2011 10:16 am


Kngtarja Leonora Jakupi ka sjell kto dit para publikut kngn e saj m t re Koha sna fal t cils i ka realizuar edhe video-klip.

sht kompozitori Ilir Tolaj ai q sht kujdesur pr kngn, ndrkoh q video-klipi sht realizuar n Gjakov.

Ndrsa vet Leonora Jakupi ka thn pr InfoPress se sht ndar shum e knaqur me kngn dhe klipin.

sht nj balad me tekst dhe kompozim t Ilir Tolaj. Titullohet Koha sna fal. Mund t them se m kngn dhe klipin jam shum e knaqur, sht shprehur Leonora. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi