Vajza egjiptiane pagzohet me emrin Facebook

Shko posht

Super Vajza egjiptiane pagzohet me emrin Facebook

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 21, 2011 10:18 amEgjiptiani Jamal Ibrahim e ka pagzuar vajzn e tij t porsalindur me emrin Facebook Jamal Ibrahim.

Si merret vesh, arsyeja pr t vendosur kt emr pr vajzn e porsalindur ka ardhur pas rolit t rndsishm q rrjetet shoqrore kan pasur n organizimin e demonstratave t cilat kan uar n rrzimin e presidentit Hosni Mubarak, i cili ishte n pushtet pr m shum se 30 vjet.

Sipas TechCrunch thuhet se familja dhe fqinjt e Ibrahimit jan mbledhur t shfaqin mbshtetjen e tyre t vazhdueshme pr revolucionin i cili filloi prmes rrjeteve t ndryshme sociale, duke prfshir edhe Facebook.

N ann tjetr, thuhet se vajza e vogl Facebook ka pranuar shum dhurata nga t rinjt t cilt ishin shum t gzuar pr ardhjen e saj n jet, dhe posarisht me emrin e saj unik. / Telegrafi /

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vajza egjiptiane pagzohet me emrin Facebook

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sat Mar 05, 2011 7:23 am

kalon te kuriozitetet
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi