De Niro: Kam gjak shqiptari

Shko posht

Super De Niro: Kam gjak shqiptari

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 21, 2011 12:40 pmN nj intervist pr radiotelevizionin italian RAI1 gjat festivalit t muziks San Remo, aktori me fam botrore Robert De Niro ka thn se ka prejardhje shqiptaro-italiane.

I provokuar nga prezantuesja italiane, i pyetur pr prejardhjen e tij italiane, De Niro ka ndrhyr duke thn se sht nga gjaku shqiptar dhe italian.

De Niro kishte br t ditur q fmijt e tij sht e rndsishme t din se kan gjak shqiptar dhe italian. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi