Dėrgohen ftesat pėr martesėn mbretėrore

Shko poshtė

Super Dėrgohen ftesat pėr martesėn mbretėrore

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Mon Feb 21, 2011 4:06 pm

Londėr, 21 shkurt – Ftesat pėr martesėn e princit William dhe Kate Middletonit janė dėrguar tė premten nė 1 900 adresa, sa ėshtė numri i mysafirėve qė do tė marrin pjesė nė ngjarjen festive tė 29 prillit nė Londėr.
Ftesat janė shumė tė thjeshta, dhe nė to janė vetėm dy rregulla. E para ėshtė se nga tė ftuarit kėrkohet konfirmimi i ardhjes sė tyre, dhe e dyta ėshtė respektimi i kodit tė veshjes, transmetojnė mediet britanike.
Midis tė ftuarve nė dasmėn mbretėrore britanike janė edhe Beckhamėt, ndėrsa gruaja e presidentit amerikan, Barack Obama, ende shpreson tė marrė ftesėn pėr martesėn e shekullit, siē e kanė quajtur shumė.
avatar
AmazinnG GirL
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi