Bleona Qerreti vetm n Grammy Awards

Shko posht

Super Bleona Qerreti vetm n Grammy Awards

Mesazh nga D3M1 prej Tue Feb 22, 2011 8:46 am


Tiran, 21 shkurt - N tapetin e kuq t ceremonis s ndarjeve t mimeve Grammy Awards ka parakaluar dhe kngtarja Bleona Qerreti! Ajo ka koh q sht zhvendosur n Los Anxhelos n prpjekje pr t publikuar nj album n anglisht, dhe pjesmarrja n Grammy si duket ka qen pjes e promovimit t saj si artiste n botn e muziks amerikane, raporton BalkanWeb. Bleona nuk ishte e shoqruar nga askush.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi