Humbni pesh duke shkruar

Shko posht

Super Humbni pesh duke shkruar

Mesazh nga Rreze prej Tue Feb 22, 2011 9:46 am

Sipas nj studimi t Greenwich Hospital n SHBA, t shkruash n nj ditar mund t jet zgjidhja m praktike, e thjesht dhe efikase pr t humbur n pesh.Shpesh gjejm zgjidhjet nga m t vshtirat pr t humbur n pesh, duke nisur q nga tabletat magjike, deri tek seancat e pafundme gjimnastike. Por, si ndodh shpesh her, zgjidhja sht n dorn ton.Sipas nj studimi t Greenwich Hospital n SHBA, t shkruash n nj ditar mund t jet zgjidhja m praktike, e thjesht dhe efikase pr t humbur n pesh. T mbash nj ditar dhe t shkruash n t, sht njsoj sikur bn nj ushtrim, do tju ndihmoj t humbni n pesh, nse shkruani n vazhdimsi, shprehet doktori i ktij studimi, Kristofer Mosunik.Nuk sht rastsi q dietat e ndryshme kshillojn mbajtjen e nj ditari, pasi shton mundsit pr humbjen n pesh. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi