Floke te shendritshme ?

Shko posht

Super Floke te shendritshme ?

Mesazh nga ditush prej Tue Feb 22, 2011 6:49 pmTe kemi floke te shendetshem, te fort dhe te shndritshem? Per shume femra mund te jete vetem nje enderr: ne fakt duhet te perballen me majat e dyfishta, floke qe keputen dhe te thate.
Per floke te shendetshme te forta me se shumti dhe me i mire eshte vaji i ullirit, mund te perdoret ne mbremje perpara se te flini, apo duke i krehur floket me nje kreher me dhembe te medhenj.
Pastaj ne mengjes lani floket me nje shampo delikate.
Ndersa per floket me yndyre eshte e rendesishme te perdorni nje shampo me perberje astrogjenesh, te cilen mund ta beni edhe ne shtepi.
Per shampon me rozmarin ju nevojitet 20 ml shampo neutro, 1 e verdhe veze, 7 pika vaj rozmarine: ingredientet perzihen se bashku deri sa te keni nje perberje kremoze per te lare floket.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi