Turistėt pushojnė nė tanket e shndėrruara nė dhoma gjumi

Shko poshtė

Super Turistėt pushojnė nė tanket e shndėrruara nė dhoma gjumi

Mesazh nga D3M1 prej Tue Feb 22, 2011 7:40 pm


Nė Rumani turistėt po i tėrheqė njė bazė ushtarake ku tanket janė shndėrruar nė dhoma gjumi.

Turistėt mund tė zgjedhin ndėrmjet dhomave tė gjumit nė tanke nė tė cilat gjenden tytat e topave qė luajnė rolin e dritares.

Nė bazėn ushtarake Orastie janė investuar mė shumė se 20 milionė euro pėr ta shndėrruar kėtė vend nė njė pushimore luksoze nė tė cilėn vizitorėt mund tė provojnė jetėn nė ushtri.

Dhomat tjera janė punuar brenda tuneleve sekrete nėntokėsore, ndėrsa vizitorėt mund tė marshojnė, bėjnė stėrvitje, vozisin tanke dhe tė gjuajnė me armė. Ēmimi pėr njė natė varion prej 48 euro deri nė 143 euro pėr pansion tė plotė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Turistėt pushojnė nė tanket e shndėrruara nė dhoma gjumi

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Feb 22, 2011 9:35 pm

hahaha e zot o zot gjithqka u bjen nermen :P:P

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi