Yllka: Dashuria - kuptimi i jetės

Shko poshtė

Super Yllka: Dashuria - kuptimi i jetės

Mesazh nga AnG3L-E prej Tue Feb 22, 2011 10:02 pmYllka Gashi thotė se dashuria pėr tė ėshtė vetė “kuptimi i jetės”, ndėrsa thotė se jetėn nuk do mund ta paramendojė pa burrin e saj Albianin dhe pa familjen e saj.

“Dashuria pėr mua ėshtė kuptimi i jetės. Ndėrsa nuk mund ta paramendoj jetėn pa burrin tim Albianin dhe familjen time, prindėrit, motrat, vėllain, nipat e mbesat e mija”, ka thėnė aktorja kosovare nė njė intervistė pėr Telegrafi.com.Nga ēfarė ka frikė Yllka? “Unė besoj nė njė dhe tė vetmin Zot, krijuesin e universit dhe njerėzimit dhe si rrjedhojė e kėtij besimi, frikėsohem e madhėshtohem nga fuqia e Zotit”.

Sa ėshtė Yllka e pasionuar pas shopingut? “Eh, varet nga disponimi. Dukja pėr njė person publik, padyshim ėshtė e rėndėsishme por nuk ėshtė kryesorja. Ka shumė gjėra tjera mė madhore qė dikė e bėjnė tė bukur dhe tė parezistueshėm”.

A kėshillohet me dikė pėr pamjen e saj? “Zakonisht, nė pėrditshmėri jo. Nė raste speciale tė ndonjė paraqitjeje publike, siē janė festivalet qė mbahen tek ne, xhirimet festive ose sesionet e fotografimit pėr ndonjė ballinė tė magazinave, zakonisht pėr grimin tim pėrkujdeset salloni Sellma ndėrsa, pėr garderobėn Krenare Rugova”, ka pėrfunduar Yllka.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi