Pato del me vajzn e Berlusconit?

Shko posht

Super Pato del me vajzn e Berlusconit?

Mesazh nga AnG3L-E prej Tue Feb 22, 2011 10:03 pmMediat italiane shkruajn se vajza e kryeministrit italian dhe pronarit t Milanit, Silvio Berlusconi, sht n lidhje romantike me yllin e ktij klubi, Alexandre Pato.

Barbara Berlusconi, e cila sht folur se mund t marr rolin e menaxherit gjeneral t Milanit, sht par duke festuar golin e Patos gjat fitores s Milanit ndaj Chievos.

Tash, Corriere della Sera shkruan pr nj rritje zrash se t dy po bhen gjithnj e m t afrt. Barbara sht e prfshir n sektorin e komunikimeve n Milan dhe prania e saj n klub sht rritur.

Pato, 21-vjear, tash sht i vetmuar pasi i ka dhn fund martess s tij me aktoren braziliani Stephany Brito.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi