Gjoksi i madh i sjell probleme iljets?

Shko posht

Super Gjoksi i madh i sjell probleme iljets?

Mesazh nga AnG3L-E prej Tue Feb 22, 2011 10:05 pmT kesh gjoksin e madh mund t sjell edhe probleme. Kjo si duket mund ti ndodh kngtares nga Shqipria, iljeta Xhilaga.

Spektakli ''Dancing with the stars Albania'' tashm sht thuajse n finalizim t lists s kandidatve pjesmarrs. Nj nga t prfolurat si konkurrente e mundshme n kt spektakl sht iljeta.

Por nj vit m par njra nga konkurrentet e Amici, konkurrente e disiplins s krcimit, u prjashtua vetm se kishte gjoksin e madh dhe q nuk e kishte as sa gjysma e ilit.

Vet konkurrentt q kan nisur garn kan treguar pr ''Shekulli'' se asnj nga balerint nuk ka shprehur dshirn t krcej me ilin.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi