Eminem, hip-hop artisti m i shikuar

Shko posht

Super Eminem, hip-hop artisti m i shikuar

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 23, 2011 12:00 am


Superylli i muziks rep, Eminem, ka thyer rekord n YouTube, duke u bri artisti i par i muziks hip-hop q arrin mbi nj miliard shikime.

Klipet zyrtare t kngtarit (28 sosh), ku prfshihen edhe hitet Not Afraid dhe Love The Way You Lie, jan treguar mjaft t suksesshme n faqen e videove, ndrsa t hnn Eminem u b vetm kngtari i tret q kaloi shifrn nj miliard.

Dy yjet tjera q kan kaluar nj miliard shikime n YouTube.com, jan Lady Gaga dhe Justin Bieber, ndrsa sipas FameCount.com, tinejxheri sht artisti m i shikuar me 1.3 miliard shikime. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Eminem, hip-hop artisti m i shikuar

Mesazh nga Nora prej Wed Feb 23, 2011 8:39 am

I papare eshte bravoo

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi