Shakira Artisja e Vitit nga Harvard

Shko posht

Super Shakira Artisja e Vitit nga Harvard

Mesazh nga Rreze prej Wed Feb 23, 2011 9:35 am

Shakira do t shtoj edhe nj trofe n kabinetin e saj ajo sht emruar Artistja e Vitit 2011 nga Universiteti i Harvardit.Kngtarja kolumbiane do t marr kt mirnjohje n ceremonin vjetore t mimeve Cultural Rhythms n kolegjin e famshm gjat t shtuns (26 shkurt).Studentt dhe fakulteti i Harvard Foundation jan t nderuar tia prezantojn artistes Shakira mimin Artistja e Vitit 2011. Kontributi i saj n muzik dhe historia madhshtore e kreativitetit jan duartrokitur nga njerzit npr bot, dhe ajo admirohet aq shum n gjith botn pr punn e saj humanitare prmes Barefood Foundation, ka thn drejtori i Harvard Foundation, S.Allen Counter, me an t nj deklarate. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi