Dafina s shpejti me kng t reja

Shko posht

Super Dafina s shpejti me kng t reja

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 23, 2011 10:35 am


Dafina Zeqiri nuk ka t ndalur n krijimet e reja muzikore. Kngtarja kosovare gjat nj interviste pr InfoPress ka treguar se ka nj mori angazhimesh aktuale n shum kng q priten t lansohen s shpejti.

Aktualisht kam shum angazhime, kam shum koncerte npr vende t ndryshme, si n vend ashtu edhe jasht vendit dhe jam duke kaluar momente t mrekullueshme kur po interpretoj pr fansat e mi.

Jam duke incizuar kng t reja, jam duke prgatitur shum gjra t reja, t cilat do t lansohen kur gjithka t jet e gatshme, ka pohuar Dafina.

Kngtarja duket se tash pr tash u ka thn jo dueteve. E sa u prket bashkpunimeve, tash pr tash nuk e kam n plan t realizoj ndonj t till, ka prfunduar Dafina. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi