Pensionisti britanik gjeti vez n vez

Shko posht

Super Pensionisti britanik gjeti vez n vez

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 23, 2011 11:04 am


E kur ska lajme m interesante n Britani gazetat shkruajn edhe se si nj pensionist britanik gjeti - jo qime n vez - por vez brenda vezs! Pr mediat britanike lajm sht edhe kur gjejn nj vez me dy t kuq e lre m kt befasi t dors s par.
Pensionisti britanik mbeti i habitur kur brenda lvozhgs s vezs s thyer gjeti nj vez krejtsisht t paprekur n miniatur, shkruan Daily Mail.

Fermeri John Fellows (68 vjear) kur po prgatiste mngjesin e gjeti vezn brenda vezs. Fellows tha se kjo sht hera e par q kishte par nj gj t till dhe ka ndrmend ta ruaj. Ekspertt thon se ky sht nj fenomen i rrall natyror, i cili mund t ndodh nse pula prjeton shok gjat krijimit t vezs. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi