Nėna shpenzoi 32.000 dollarė pėr ditėlindjen e gjashtė tė “princeshės

Shko poshtė

Super Nėna shpenzoi 32.000 dollarė pėr ditėlindjen e gjashtė tė “princeshės

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 23, 2011 11:05 am


Derisa vajzat tjera gėzohen me njė tortė dhe ndonjė numėr cirku, prindėrit e Gracies shpenzuan 32.000 dollarė pėr ditėlindjen e saj tė gjashtė. Nicole (45 vjeēare) dėshiroi ta organizonte njė festė tė paharruar pėr “princeshėn e saj tė vogėl”.
Festa ėshtė shfaqur edhe nė programin televiziv TLC tė “Festave tė jashtėzakonshme pėr fėmijė”. Nicole shpenzoi 3000 dollarė vetėm pėr ftesat dhe 2100 dollarė pėr tortėn prej nėntė kateve. Porositi 42 buqeta lulesh tė freskėta dhe karrocėn e Tė Pėrhiturės. Ajo angazhoi edhe aktorė tė cilėt i dhanė jetė atmosferės mesjetare pėr princeshėn e vogėl, shkruan “Daily Mail”.

“Ende ėshtė nė moshėn ku beson nė pėrralla dhe ia kam realizuar njė tė tillė”, tha nėna, derisa vėllai i saj mė i vjetėr Parker nuk ishte shumė i emocionuar. Atė e paguan 100 dollarė pėr t’ua dėrguar ftesat tė gjithė mysafirėve.

“Mendoj se e ka tepruar”, tha ai. Babai Jason, i cili nė festė ishte veshur si mbret tha se kjo nuk ka qenė njė festė normale. Megjithatė, e tėrė kjo nuk mjaftoi pėr Gracien tė cilės nuk i pėlqeu festa pasi zogu nė tortė nuk kishte ngjyrė tė kaltėr por tė kuqe. ‘Ajo ėshtė perfeksioniste”, u arsyetua e ėma. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi