Clinton ka drguar vetm dy e-maila sa ishte president

Shko posht

Super Clinton ka drguar vetm dy e-maila sa ishte president

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 23, 2011 11:06 am


Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, n nj rrfim prpara nj audience me fansa t teknologjis ka thn se ka drguar vetm dy e-maila gjat kohs q ishte president.
Pr tet vite me radh, ai ka nisur vetm dy letra elektronike, kurse stafi i tij ka nisur 40 milion t tilla.

Njrin e-mail thot se ia ka drguar trupave amerikane n Detin Adriatik, dhe tjetrin pr John Glenn, 77-vjeari q doli n hapsir. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi