Twitter pezullon aplikacione

Shko posht

Super Twitter pezullon aplikacione

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 23, 2011 12:21 pmTwitter t premten ka pezulluar tri aplikacionet kryesore mobile t pals s tret pr shkak t shkeljes s politikave t shfrytzimit.

Ky rrjet pr shoqrim ka paralajmruar n njoftimin e publikuar n blogun e tij zyrtar se ka pamundsuar punn e aplikacioneve vijuese: UberTwitter e cila sht pr platformn BlackBerry, Twitroyd pr pajisjet Android dhe UberCurrent e cila shfrytzohet n pajisjet iPad e Phone.

Pronari i t tri aplikacioneve sht kompania UberMedia e cila ka qen koh m par n lajme pr shkak t planeve t saj pr t bler klientin e popullarizuar t Twitterit - TweetDeck.

Twitter njofton se kjo kompani disa her ka trhequr vrejtjen pr problemin e shkeljes s licencave nga ana e aplikacioneve t prmendura. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi