Shqiptarja, e para n Next Top Model t Greqis

Shko posht

Super Shqiptarja, e para n Next Top Model t Greqis

Mesazh nga T-o-S-i prej Wed Feb 23, 2011 3:17 pmBukuroshja Sindorela Toli ka triumfuar n Next Top Model 2 n Greqi dhe pa hezitim pohon se ajo sht shqiptare.

Pas nj maratone n mngjesin e s marts q u transmetua drejtprdrejt n televizionin Antenna, 17-vjearja shqiptare u kurorzua me mimin e par duke triumfuar n mesin e dhjet vajzave greke.

Pak dit para se t shpallet fituese, Sindi (Sindorela Toli) kishte dhn nj intervist pr revistn e famshme People, e cila i kushtoi vend t veant bukuroshes.

Jam nga Shqipria. Dhe pastaj, far? Nuk mendoj se kjo sht nj gj e keqe. Kt mendim kan t gjith miqt e mi, nxnsit ku bashk msojm dhe fqinjt e mi n Kipseli ku banoj prej dy vitesh. Ju siguroj se nuk kam asnj problem nga racizmi. Kurr n jetn time nuk jam prballur me racizm, ka thn Sindi.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Shqiptarja, e para n Next Top Model t Greqis

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Wed Feb 23, 2011 4:47 pm

Po e keqe :P:P

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Shqiptarja, e para n Next Top Model t Greqis

Mesazh nga Nora prej Wed Feb 23, 2011 4:51 pm

Jo more bash e mire

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Shqiptarja, e para n Next Top Model t Greqis

Mesazh nga Ditta prej Wed Feb 23, 2011 7:33 pm

● Romeo ● shkruajti:Po e keqe :P

Edhe un qashtuh po mendoii :P :P hahahaha

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Shqiptarja, e para n Next Top Model t Greqis

Mesazh nga Zyma prej Wed Feb 23, 2011 9:54 pm

jau paska kall Bitin Grekeve

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Shqiptarja, e para n Next Top Model t Greqis

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi