Presidenti Obama si reper (video)

Shko posht

Super Presidenti Obama si reper (video)

Mesazh nga D3M1 prej Thu Feb 24, 2011 9:47 am


Washington, 23 shkurt Pr fat t keq, nuk sht fjala pr presidentin e vrtet Obama, por pr imituesin e tij shum t shkatht komedianin dhe aktorin Reggie Brown. N fakt ai quhet Extra Juicy, sipas Juicy nga Notorious BIG, ndrsa spotin e ka br si Obama.
Brown ka hyr n botn e showbizit q n moshn 5-vjeare, ndrsa talentin e tij pr imitim e ka zbuluar n shkolln e mesme, duke imituar Sean Connery, Bill Cosby dhe Notorious BIG, transmetojn agjencit.
Zrin e Biggit e ka prdorur edhe pr kt video. Brown ka edhe ueb sajtin personal t kushtuar sjelljes s presidentit Obama.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi