103-Vjeqarja: Nuk ka bere kurr seks

Shko posht

Super 103-Vjeqarja: Nuk ka bere kurr seks

Mesazh nga Nora prej Thu Feb 24, 2011 10:45 am


Nj grua 103-vjeare ka zbuluar sekretin e saj t jetgjatsis: virgjria! Gladys Gough ka thn se asnjher nuk e ka marr mundimin pr t pasur marrdhnie intime me nj mashkull.
Gjithashtu ajo shprehet se nuk ka provuar kurr alkoolin, duhanin apo ilaet.Nuk jam martuar kurr dhe asnjher nuk kam pasur t dashur. Mbase kjo sht arsyeja q kam jetuar kaq gjat. Nuk kam pasur koh pr meshkujt, tha Gough pr The Sun.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi