Tiparet, tregues tė personalitetit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Tiparet, tregues tė personalitetit

Mesazh nga Ditta prej Thu Feb 24, 2011 5:20 pm


Studimet e reja, gjithnjė e mė shumė po e mbėshtesin mendimin se
dukja e fytyrės, pozita e syve dhe gjerėsia e mollėzave, zbulojnė
personalitetin njerėzor, dhe nė bazė tė kėsaj mund tė parashikohet nėse
personi i caktuar ėshtė i besueshėm apo jo. Edhe pse kjo analizė nuk
ėshtė pėrherė e saktė, megjithatė nė raste tė shumta mund ta pėrcaktoni
personalitetin e njeriut. Megjithatė, tė dhėnat e njė studimi tė ri tė
shkencėtarėve skocezė kanė tė bėjnė vetėm me meshkujt, duke qenė se
studimi ėshtė realizuar vetėm tek ata, prandaj nė kėto tė dhėna nuk mund
tė bazoheni kur pėrshkruani personalitetin femrės.
Rezultatet e kėtij studimi janė bazuar nė gjerėsinė e fytyrės. Sipas
tyre, personat me fytyrė mė tė gjerė janė mė agresivė dhe dominues,
ndėrsa personat me fytyrė tė ngushtė janė mė tė besueshėm.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi