Buzqeshja e shtirur krijon stres

Shko posht

Super Buzqeshja e shtirur krijon stres

Mesazh nga Ditta prej Thu Feb 24, 2011 5:21 pm

T buzqeshsh n pun pr ti br qejfin klientve mund t t dshproj.
Nj studim tregon se t shtirsh buzqeshjen bn q morali t bjer dhe mund t ulet edhe efektiviteti n pun.

Ky rezultat e ktij krkimi bie ndesh me politikn e kompanive t
cilt krkojn q puntort e tyre t jen gjithmon t qeshur para
klientve.

Nga kjo sjellje siprfaqsore jan femrat q ndikohen m shum se
meshkujt. Humori i tyre bie m shum nga kjo shtirje se sa humori i
meshkujve.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi