Disa minuta qetsi..

Shko posht

Super Disa minuta qetsi..

Mesazh nga Ditta prej Thu Feb 24, 2011 5:24 pm


Nuk jeni t knaqur, nuk arrini asgj, nuk keni koh pr veten tuaj.
Kt mund ta ndryshoni. Jeta juaj mund t jet e bukur, e mbushur dhe e
thjesht nse ju prmbaheni disa rregullave. M posht jan disa
rregulla pr jet cilsore dhe t lumtur.
Qndrimi n qetsi pr disa minuta do dit duke mos menduar, sht
prbrsi i fsheht i jets s lumtur dhe t suksesshme. Shndrrojeni
kt gj n veprim t prditshm. do dit ndani s paku dhjet minuta
pr veten tuaj. Uluni n nj vend t qet, mos mendoni pr t kaluarn e
as pr t ardhmen. Prqendrohuni vetm n frymmarrjen tuaj. Kjo nuk
sht as joga e as meditim, jan vetm disa minuta t qeta pr veten
tuaj. Nse e bni kt akt do dit, do t vreni se shum shpejt do tu
prmirsohet kualiteti jetsor.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi