Rrshqet autobusi, 29 t lnduar

Shko posht

Super Rrshqet autobusi, 29 t lnduar

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 25, 2011 9:47 am


Pej, 25 shkurt Njzet e nnt persona jan lnduar n aksidentin q ndodhi sot, n ort e hershme t mngjesit n fshatin Radafc t t Pejs. Ngjarja ka ndodhur kur nj autobus, i cili po qarkullonte n relacionin Ulqin Pej, ka humbur kontrollin si pasoj e ngricave n rrug dhe terrenit t paprshtatshm.
Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovs. Sipas zdhnsit t policis pr rajonin e Pejs, Xhevat Ibra, n kt aksident jan lnduar 29 pasagjer, 2 prej t cilve kan psuar fraktura (foto nga arkivi).

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi